Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

درود بر شما دوستان

در روز جمعه، ششم اسفندماه هزار و سیصد و نود و پنج دومین گردهمایی وب مستران در سالن فرهنگ کتابخانه ملّی، توسط مؤسسه وان کلیک برگزار شد.
مؤسسان تیم وب مستران پنج ستاره، همچون سال‌های پیش در این رویداد شرکت کردند تا نکات مفید آن را برای شما عزیزان بازگو کنند.
تجدید دیدار با اساتید گرامی و دوستان قدیمی بسیار لذت بخش بود و حضار با تجربه‌ی افراد موفق در حوزه وب مستری آشنا شدند.
جو صمیمی حاکم بر همایش و صحبت‌های مفید اساتید وان کلیک انرژی و انگیزه تازه‌ای به حضار داد تا تلاش بیشتری در حوزه وب مستری داشته باشند.

بسته‌ی افزایش سرعت سایت، پرطرفدارترین خدمت تیم وب مستران پنج ستاره در گردهمایی وب مسترها

رضا کیا

رضا کیا

سخنرانی یکی از مدیران وب مستران پنج ستاره

در این گردهمایی دنیای فعلی وب مستری بررسی و وضعیت فعلی تشریح و نقشه‌ی راه در سال آینده ترسیم و ارائه شد. پس از آن از بین شرکت کنندگان در مسابقه‌ی بزرگ وب مستری افراد برتر انتخاب و جوایزی نیز به آنها اهدا گردید. در ادامه از چهار کارآفرین و وب مستر برتر دعوت شد تا تجربیات خود را با دیگر دوستان در میان بگذارند.

یکی از موسسان وب مستران پنج ستاره نیز با ایراد سخنرانی، تجربیات خود را با حضار در میان گذاشته و چالش‌هایی که پیش روی آنها قرار دارد و راه حل امن آن را بیان کردند.

مهمترین نکات همایش به شرح زیر می‌باشند:

  • با توجه به پیشرفت روزافزون دیجیتال مارکتینگ و آمار موجود، به زودی کسب و کارهای سنتی و نسل سه جای خود را به کسب و کارهای نسل چهار می‌دهند. «نسل مبتنی بر فروش و بازاریابی بر اساس موبایل و فینتک‌ها»
  • طبق آمار، نرخ خرید اینترنتی نسبت به سال 84 «شروع خرید اینترنتی در ایران» رشد چشم گیری داشته و میزان اطمینان کاربران اینترنت برای خرید مجازی افزایش یافته است. بنابراین، تمام کسب و کارها باید به فکر راه اندازی یک فروشگاه آنلاین برای افزایش فروش خود باشند.

ده دقیقه‌ی طلایی تغییر سرنوشت کسب و کار خودتان

  • از مهمترین عوامل رشد و پیشرفت در هر کسب و کاری “عمل گرایی” است.
    به این معنی که برای بهبود فروش و کسب و کارتان باید هر چه سریعتر و با جدیت تمام، بازاریابی و کسب و کار اینترنتی را آغاز کنید.
  • برای جذب مشتریان بیشتر، حتماً سیستم سازی کنید و در تولید محصول و محتوا بسیار منظم باشید.
  • ذکر این نکته ضروری است که همیشه در کسب و کارتان تمام جزئیات را بازگو کنید تا کاربر کاملاً توجیه شود و به شما اعتماد کند

با ما تنها پنج ستاره بازار خود باشید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.