Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

اولین حضور تیم وب مستران پنج ستاره در الکامپ 96

بیست و سومین نمایشگاه الکامپ از تاریخ سی تیرماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌­های تهران برگزار شد.

استارتاپ­‌ها در سالن 8 و 9 با نام الکام استارز شرکت کردند. هر استارتاپ دارای فضای استاندارد 4 تا 5 متری به همراه یک میز یا استند بود. تیم وب مستران پنج ستاره هم حضوری فعال در الکام استارز امسال داشت. خدمات ارائه شده توسط ما در الکاپ شامل وبمستری (طراحی سایت، سئو، بهینه­‌سازی سایت)، طراحی اپلیکیشن اندروید و iOS و ساخت ربات­‌های اختصاصی تلگرام بود.

از روز اول نمایشگاه، شاهد حضور پرشور مردم در الکام استارز بودیم. همه‌­ی استارتاپ­‌ها در تلاش برای ارائه­‌ی نوآوری‌ها و خدمات­شان به بازدیدکنندگان بودند. پاسخگویی به مراجعه کنندگان، مصاحبه و ارتباط با دیگر استارتاپ­‌ها، فرصت لحظه­‌ای استراحت به تیم ما نمیداد.

از مهم­ترین رویدادها در الکام استارز 96 حضور فعال شتابدهنده‌ها و سرمایه گذاران خطرپذیر بود تا شرایط بهتری برای رشد و پیشرفت استارتاپ­‌ها فراهم کنند.

الکامپ96

توجه و حضور دولتمردان در سالن الکام استارز موجی از شادی و امید در میان استارتاپ‌­ها بوجود آورده بود.

جناب آقای ابوالحسن فیروز آبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی در روز اول از الکام استارز دیدن کرد و در جمع خبرنگاران گفت:

بیش از ۱۰۰۰ استارت آپ در کشور وجود دارند و زنجیره استارتاپ­ها در کشور در حال تکمیل شدن است.

الکامپ96

جناب سید تقی نوربخش, مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در روز دوم نمایشگاه، با حضور در میان استارتاپ­‌ها از آخرین وضعیت فعالیت کسب و کارهای نوپا باخبر شد و مشکلات این صنف را شنید. وی به خبرنگاران گفت:

سازمان تامین اجتماعی آمادگی دارد از طرح­‌های نوآورانه در حوزه فناوری (استارتاپ­‌ها) حمایت کند.

شایان ذکر است پیرو صحبت‌های آقای نوربخش افرادی از طرف سازمان تامین اجتماعی، اطلاعات استارتاپ­‌ها را برای مساعدت­‌های آتی جمع‌آوری کردند.

حضور آقای سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در آخرین روز از نمایشگاه الکامپ، از مهم‌ترین رویدادهای نمایشگاه بود. دکتر ستاری از غرفه­‌ها بازدید کرد و از آخرین وضعیت فعالیت کسب و کارهای نوپا و مشکلات این صنف باخبر شد. وی در سخنرانی­‌اش در سالن الکام استارز قول مساعد داد که مشکلات استارتاپ­‌ها و قوانین دست و پاگیر هر چه سریع‌ت­ر رفع شوند.

الکامپ96

وجه تمایز وب مستران پنج ستاره نسبت به دیگر تیم­‌های وبمستری در نمایشگاه، طراحی ربات‌های اختصاصی تلگرام بود.

ما در این نمایشگاه از ربات تخمین قیمت وب مستران پنج ستاره رونمایی کردیم که با استقبال تعداد زیادی از بازدیدکنندگان روبرو شد.

همچنین، تعدادی از بازدیدکنندگان سفارش اپلیکیشن و خدمات وبمستری دادند.

ما علاوه بر فروش خوب خدمات به مراجعان، با شبکه سازی در سالن الکام استارز با دیگر استارتاپ­‌ها برای همکاری­‌های آتی به توافق­‌های خوبی رسیدیم.

صحبت با بسیاری از اصناف باعث مطرح شدن تیم وب مستران پنج ستاره در میان آن‌ها شد. طی صحبت­‌هایی که با شتاب دهنده­‌ها داشتیم مؤفق به پیدا کردن سرمایه گذار شدیم و در مجموع الکامپ 96 دستاوردهای خوبی برای ما داشت.

حضور مردم در روز آخر بسیار پرشور و غیر قابل پیش بینی بود به طوری که تراکت برای ربات تلگرام کم آمد و مجبور به سفارش مجدد تراکت  و بروشور های تبلیغاتی شدیم.

ساعت هفده دوم مردادماه اختتامیه الکام استارز در میان شوق و شادی افراد حاضر در سالن برگزار شد.

اما پیشنهاد ما به شما

شاید برخی از شما به دلیل مشغله کاری فرصت حضور در نمایشگاه را نداشتید و نتوانستید از تخفیف های موجود استفاده کنید. ما برای رفاه حال شما همراهان همیشگی تا 15 مرداد ماه 10 درصد تخفیف برای ثبت سفارشی های تلگرامی خود در نظر گرفتیم.

پس فرصت را از دست ندهید و از طریق ربات @FiveStarPriceBot همین الان ثبت سفارش کنید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.